Zmiany, zmiany, zmiany…

Nowy cennik, więcej usług, promocja walentynkowa – to zmiany jakie dla Was przygotowaliśmy!

Od 19 lutego 2024 wchodzi zmiana dotycząca wykonywania masaży.

Nie będzie już dłużej usługi „masaż leczniczo-rozluźniający”, za to zastąpi ją osobno „masaż leczniczy” oraz „masaż rozluźniający”.

OSOBY, KTÓRE POSIADAJĄ JUŻ UMÓWIONE WIZYTY DO KOŃCA LUTEGO (tj. 29.02.2024) MAJĄ PRAWO DO SKORZYSTANIA Z USŁUG SPRZED ZMIANY OFERTY, CZYLI W TAKIEJ FORMIE, W JAKIEJ ZOSTAŁY USTALONE, KOLEJNE WIZYTY BĘDĄ UMAWIANE ZGODNIE Z NOWĄ OFERTĄ.

OSOBY, POSIADAJĄCE AKTYWNE PAKIETY NA „MASAŻ LECZNICZO-ROZLUŹNIAJĄCY 30 MIN” I „MASAŻ LECZNICZO-ROZLUŹNIAJĄCY 60 MIN”, DO 18.02.2024 R., ABY USTALIĆ TERMIN, PROSZONE SĄ O WYBRANIE W KALENDARZU USŁUGI O TEJ SAMEJ NAZWIE. PO TYM TERMINIE W CELU UMÓWIENIA WIZYTY PROSIMY O WYBRANIE JEDNEJ Z USŁUG „MASAŻ LECZNICZY” BĄDŹ „MASAŻ ROZLUŹNIAJĄCY”.

Skąd taka zmiana?

Zmiana ta wynika z chęci lepszego dopasowania usługi do problemów i potrzeb naszych pacjnetów.

Masaż leczniczy – jest to usługa skierowana do osób zmagających się z bólem wszelkiej maści. Od bólu kręgosłupa czy stawów po naciągnięcia mięśni, naderwania ścięgien, urazów takich jak zwichnięcia czy skręcenia.

Masaż relaksacyjny – usługę tą stworzyliśmy z myślą o osobach, które odczuwają spięcie mięśni, potrzebują relaksu, rozluźnienia. Czują się przemęczone i zestresowane. Nie odczuwają bliżej określonych dolegliwości bólowych, a raczej zwiększone napięcie czy ciągnięcie mięśni.

Nowy cennik

Zmianie ulegną również ceny i sposób rozliczania usług. Usługi będą rozliczone w zależności od fizjoterapeuty, do którego umówi się pacjent.

Walentynki

Mamy natomiast dla Was niespodziankę – promocję Walentynkową!

Zapraszamy do zakupu usług i pakietów w promocyjnych cenach. Promocja trwa do 18 lutego 2024 r.

Podaruj zdrowie i relaks swojemu partnerowi, przyjacielowi czy rodzinie!

Zadbaj o zdrowie najbliższych razem z nami!

Pakiety dostępne w zakładce SKLEP.